7GARDOON.COM

شبکه تجاری هفت گردون 7Gardoon Commercial Network
--عبارات مرتبط
    گیری-

موارد یافت شده برای

گیری

پذيرش نمايندگي پخش بلبرينگ
پذيرش نمايندگي پخش بلبرينگ جهت پخش بلبرينگهاي ماشيني و صنعتي با ما تماس بگیرید نمايندگي ميپذيريم .تهران و شهرستانها واردات و توزیع انواع بلبرینگ ، رولبرینگ ، کاسه نمد ، تسمه ، زنجیر انتقال نیرو، دنده زنجیر ، کوپلینگ ، فولی ، یاتاقان های صنعتی ، گریس و انواع روغن های صنعتی و..... واردات توزيع انواع بلبرينگ و ياتاقان بازرگانی آریان ذوب جام آمادگي . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02177597328
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)
. . . ت مشتریان به همراه جزییات هر ارتباط (شخص تماس گیرنده، زمان ارتباط، نتیجه ارتباط) 5. امکان attach فایل های اسکن شده از کاتالوگ، بروشور و کلیه مستندات ارائه شده 6. ثبت ارسال نمونه کالا و جوایز برای مشتریان و نمایندگی ها 7. نظرسنجی و رضایت سنجی مشتریان 8. کارتابل روزانه کاربر شامل پیگیری ها، قرار های ملاقات و جلسات کاری و ... در دسته های وظایف جاری، ارجاعات، یادآوری ها، وظایف آتی و تکمیل شده ها 9. کنترل کارتابل کلیه کاربران توسط مدیر 10. ثبت سفارشات مشتری 11. صدور و چاپ پیش فاکتور 12. صدور و چاپ فاکتور 13. ثبت قراردادهای عقد شده با مشتریان 14. ثبت تراکنش مالی مش . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

77512236
سیستم ارسال Email طلوع
. . . ت مشتریان به همراه جزییات هر ارتباط (شخص تماس گیرنده، زمان ارتباط، نتیجه ارتباط) 5. امکان attach فایل های اسکن شده از کاتالوگ، بروشور و کلیه مستندات ارائه شده 6. ثبت ارسال نمونه کالا و جوایز برای مشتریان و نمایندگی ها 7. نظرسنجی و رضایت سنجی مشتریان 8. کارتابل روزانه کاربر شامل پیگیری ها، قرار های ملاقات و جلسات کاری و ... در دسته های وظایف جاری، ارجاعات، یادآوری ها، وظایف آتی و تکمیل شده ها 9. کنترل کارتابل کلیه کاربران توسط مدیر 10. ثبت سفارشات مشتری 11. صدور و چاپ پیش فاکتور 12. صدور و چاپ فاکتور 13. ثبت قراردادهای عقد شده با مشتریان 14. ثبت تراکنش مالی مش . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

77512236
پارس رول پایار ، سازنده انواع درب و پنجره UPVC ، توری های رولینگ پشه و پلیسه
شرکت پارس رولینگ ، نمایندگی ویستابس ، نمایندگی شماره 331 ویستابس شرکت پارس رولینگ تولیدکننده انواع در و پنجره یو پی وی سی و و توری رولینگ پلیسه با در نظر گرفتن بالاترین استاندارد و بهره گیری از تکنولوژی روز با کیفیت ترین قطعات را در این صنعت تولید نموده است ، نظر به درخواست روز بازار های داخلی و خارجی پیوسته در صدد بهبود کیفیت قطعات برآمده ایم. امید است در آینده ای نچندان دور بازار های منطقه را تحت کنترل تولید شرکت پارس رولینگ قرار دهیم. پارس رول پایار سازند . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02155293467
اجرای کف کاذب
. . . کاذب فروش کف کاذب کف کاذب نام کالایی است که به قرینه سقف کاذب نام گذاری شده و به کفی اطلاق می گردد که کف اصلی سازه ساختمانی نیست و جهت افزایش ارتفاع محل تردد به کمک پایه هایی بر کف اصلی طبقات نصب شده است. ترجمه صحیح نام این کالا "تغییر ارتفاع داده" (Raised Floor) می باشد که دلیل به کارگیری آن عموماً جهت پوشش حجم زیادی از کابل ها و تأسیسات است که در بعضی از اماکن به کار می رود؛ از آن جمله می توان از اتاق های کنترل و فرمان، مراکز کامپیوترهای سرور، پست های برق و مخابرات، برج های کنترل، اتاق های قرنطینه، گلخانه های مکانیزه و... نام برد. ولی اخیراً بکارگیری انواع خ . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

88249322
تولید کننده نسل جدید افزودنیهای بتن و مواد آب بندی
. . . ان می نماید. فوق روان کننده دیرگیر : با خاصیت تاثیر در گیرش برای تولید بتن روان و به عنوان کاهنده قوی آب مورد استفاده قرار می گیرد. زودگیر : ماده افزودنی موثر در کاهش سریع زمان گیرش و افزایش روند سخت شدن ملات و بتن به کار می رود. دیرگیر : برای طولانی کردن گیرش اولیه بتن ، جلوگیری از ترک خوردگی و جمع شدگی و بتن ریزی در هوای گرم مصرف می شود. هوازا : برای ایجاد میلیارد ها حباب میکروسکپی هوا در بتن ، افزایش دوام آن در برابر سیکل های مکرر یخبندان ، تسهیل حرکت دانه های سیمان در مخلوط بتن و افزایش کارایی آن بکار میرود. ضد یخ : جهت کاهش نقطه انجماد ملات بت . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02188104110
روغن و کرم شترمرغ تل می
روغن و کرم شترمرغ تل می سلامتی زیبایی اطمینان با تل می سلامتی و زیبایی را صدا بزنید لابراتور آرایشی و بهداشتی شرکت سینا بینش با بهره گیری از تجربه و تکنولوژی روز دنیا با دریافت مجوزهای لازم از وزارت بهداشت اقدام به تولید و فرآوری روغن شتر مرغ به روش کاملا" بهداشتی و صنعتی نموده و لذا شما مشتری گرامی می توانید با آسودگی خاطر و اطمینان از این محصولات استفاده نمایید. روغن شترمرغ تل می مملو از اسید های چرب و امگ . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02188208215
دفتر ازدواج 109 تهران ، ثبت ازدواج دائم و موقت با ارائه سند معتبر قانونی
. . . درخواستی شما برای مجالس مختلف دیگر با هزینه ای باور نکردنی دفترچه معتبر برای اماکن سیاحتی و هتلها و نیروی انتظامی دفتر رسمی ثبت ازدواج 109 سر دفتر آقای حسین حسینی ازدواج دائم همراه با سفره عقد مجلل صیغه موقت همراه با دفترچه معتبر اگر در ثبت ازدواج مشکلی دارید با ما تماس بگیرید دفتر رسمی ثبت ازدواج 109-ثبت رسمی ازدواج دائم-ثبت رسمی ازدواج موقت-دفتر ازدواج دارای سالن عقد-سالن عقد با قیمت مناسب-مشاوره در دفتر ازدواج-سفره عقد زیبا در دفتر ازدواج 109-پذیرایی رایگان در دفتر ازدواج 109-صیغه موقت همراه با دفترچه معتبر-ثبت ازدواج دائم سند معتبر-ثبت ازدواج . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02122591114
تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری
. . . به عنوان یک معضل خیلی از خانواده‌ها را رنج می‌داد. اما امروزه با استفاده از دانش پزشکی، زیست شناسی (بیولوژی) و علم تغذیه، شما می‌توانید جنسیت فرزندتان را خودتان انتخاب کنید، این یک بلوف اغراق آمیز نیست،باور کنید با مراجعه به مرکز تعیین جنسیت ما از مشاوره به موقع و تصمیم گیری در مورد آینده بهتر زندگی فرزندانتان آگاه شوید. **********پسر یا دختر ********* * می دانید می توانید با هزینه ای اندک و در منزل به خودتان کمک کنید تا شرایط جهت جنسیت نوزاد مورد علاقه شما مساعد شود. روشهای مناسب پیشگیری از بارداری روشهای اورژانسی پیشگیری از بارداری * برای خانم . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02177199013
دیوار آکوستیک ، سقف آکوستیک ، عایق صوت ،عایق صدا و حرارت
حوزه فعالیت شرکت سازه اندیشان پرشین: دیوار آکوستیک ، سقف آکوستیک ، عایق صوت ،عایق صدا و حرارت جلوگیری از انتقال صدای بین دیوار واحدها با استفاده از دیوار های کاذب عایق طراحی , فروش و اجرای انواع دیوار آکوستیک - سقف آکوستیک - آکوستیک سازی - سقف کاذب و دیوار کاذب به صورت عایق صوت ( آکوستیک )و عایق حرارت و انواع دیوار پوش آکوستیک ,کف کاذب ( اتاق سرور و ...) طراحی ، مشاوره و اجرای . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

88249322
سازنده خط تولید دستگاه رابیتس ، رول فرمینگ ، رول برش ، پرس نما یا تک برگ
. . . ایش تولید بهتر هدف ارزشگزاری برای مشتری مداری و ایجاد اعتماد بر اصل منافع متقابل ارائه خدمات چندین ساله نموده است ((طراحی و ساخت مدرن ترین خط تولید دستگاه رابیتس )) این دستگاه از جمله ابتکارات طراحی شده در این گروه ماشین سازی میباشد که برای اولین بار در ایران با به کارگیری تکنولوژی مدرن و منحصر بفرد در ابعاد و اندازه های مختلف و با استفاده از سیستم الکترو مغناطیسی شروع به تولید خواهد کرد در این روش چون از سیستم پنوماتیک استفاده نشده است دستگاه با قدرت جاذبه مغناطیسی شروع به کشش خواهد کرد که با تیراژ بالا و نداشتن ضایعات در تولید روبرو خواه . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

تولید لفاف های چند لایه اسپتیک
. . . ی تاثیرات زیست محیطی کمتری میباشد . همچنین سیستم بسته بندی اسپتیک باعث کاهش ضایعات محصول و مواد بسته بندی نیز میشود . سیستم بسته بندی اسپتیک در واقع برای پر کردن یک محصول تجاری استریل به درون یک لفاف استریل شده تحت شرایط اسپتیک و سپس بستن لفاف به گونه ای که از هرگونه آلودگی جلوگیری شود تعریف میشود . نتیجه این عملیات امکان نگهداری محصول اسپتیک در هوای آزاد در طول زمان مجاز نگهداری آن میباشد . واژه اسپتیک از لغت یونانی (سپتیکوس) به معنای عدم وجود میکروارگانیسم های تاثیر گذار اقتباس شده است . مشخصات بسته بندی: در حالی که مقوای کاغذی ثبات و استحکام به م . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

04112466478
واکس سنگ
. . . ت و براق کردن کلیه سطوح سنگی ( آنیک – گرانیت – مرمریت – ماربل – مصنوعی ) چوبی و فلزی – داراری خصوصیات آنتی uv و آنتی لیزر – ضد آب و ضد شوره مناسب برای سطوح خارجی و داخلی مخصوصا نما واکس شومینه : محصولی تک جزئی بر پایه سلیکول مناسب برای سطوح شومینه با مقاومت حرارتی ۱۰۰۰ درجه جلوگیری از نفوذ دوده و غبار بر روی سطوح و همچنین براقیت بلند مدت واکس Uni Star محصولی تک جزئی بر بر پایه اکرلیک مناسب برای فضای داخلی بر روی کلیه سطوح سنگی – چوبی و فلزی لاستیکی و پلاستیکی چسب کاشی و آنتیک محصولی بر پایه اکرلید با قدرت چسبندگی وجذب قوی و پس از خشک شدن مانع از نفوذ و ج . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02133773351
ارغوان کبیر بزرگترین تولیدکننده سقف های مرکب عرشه فولادی
. . . ر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سقف های مرکب عرشه فولادی در کشور به شمار میروند. سقف های مرکب عرشه فولادی ( دک استیل ) مشخصات عمومی و برخی از مزایای سقف های مرکب عرشه فولادی به شرح ذیل میباشد: - مناسب ترین جایگزین برای سقف های سنتی و تیرچه بلوکی و ... می باشد. - باعث حذف قالبگیری - باعث حذف تیرهای فرعی - باعث حذف میلگرد های کششی - باعث سرعت در اجرا - مقاوم در برابر زلزله - امکان بتن ریزی کلیه طبقات در یک زمان - امکان اجرای سقف از طبقات بالا به پایین و همچنین اجرای همزمان سقف ها - ارزان و مقرون به صرفه - بسیار موثر در سبک سازی ساختمان - سرعت در اجرای پ . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02122815454
فروش ایرانیت ، ایرانیت سیمانی ، آردواز ، لوله سیمانی
. . . لابی - ساختمانی ) 4 - مرکز فروش تیزه سیمانی ( صاف و موجدار ) 5 -مرکز تهیه و توزیع اتصالات ( مانشون و لاستیک ) 6 - مرکز فروش فایبرگلاس 7 - مرکز فروش کرپی و مرکز فروش پیچهای نوک مته ای فروشندگان و مصرف کنندگان عزیز : اگر میخواهید کالای خود را مستقیم و بدون واسطه تهیه نمائید با ما تماس بگیرید. «با یکبارخرید مشتری همیشگی ما خواهید شد » ««با 24 سال سابقه درخشان »» این مرکز در سال 1369 فعالیت خود در سطح شهر تهران از یک مجموعه کوچک در زمینه پخش ایرانیت سیمانی و لوله های ساختمانی فعالیت خود را آغاز کرد. دیری نگذشت که در همان سالهای ابتدایی با دریافت نمایندگی فروش م . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

55956033
اجرای سقف ، ورق پوشش سقف شیب دار آندولین و آندوویلا
. . . ساله آببندی استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح که دارای ضمانت نامه کیفیت از شرکتهای مرتبط میباشند. هدف ما جلب رضایت شما و داشتن خاطره خوش و لذت بردن از نعمت خدایی باران است وب سایت : www.pooshesh-baran.ir مشاوره رایگان=کاهش هزینه در صورت تمایل لطفا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. تلفن همراه : 09119941095 -09121759474 تلفن فروشگاه: 01914398595 با تشکر مرتضی رضایی

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

01914398595
عطر اتحاد ، نمایندگی شارابوت ، کاربونل ، مان ، هلنسا
. . . بو کننده بدن در 24 رایحه خاص ولی همه پسند • ارائه ادکلن های بسیار خوشبو در 2 نوع سیلور 80 میل مردانه و گلد 60 میل زنانه • تولید و ارائه 30 نوع رایحه در طرح ها و حجم های متنوع • ارائه و تولید اسپری های خوشبو کننده هوا • دارای ازمایشگاه های بسیار پیشرفته تولید عطر و ادکلن • بهره گیری از زبده ترین متخصصان جهت تست و تولید رایحه های جذاب و منحصربفرد شعب فروش دفتر مرکزی: تهران-خیابان 17 شهریور-بعد از پل آهنگ-به سمت میدان خراسان-کوچه غلامشاهی-پلاک 20 -ساختمان اتحاد شماره تماس : ده خط : 02133551011 فروشگاه مرکزی : تهران - خیابان ناصر خسرو - ابتدای ناصر خسرو - پلاک 3 . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02133551011
تعمیرات صندلی اداری
تعمیرات صندلی اداری مبل حامد تعمیرات صندلی اداری تعمیر انواع مبلمان اداری تعمیر انواع صندلی اداری تعمیر صندلی اداری تعمیر صندلیهای بیمارستان تعویض ابزار مبلمان اداری تعویض ابزار صندلیهای اداری صداگیری درب ها ( آکوستیک ) طرف قرارداد با کلیه شرکت ها، ادارات، کارخانجات، بیمارستان ها ارگان های دولتی و خصوصی و کلیه مراکز مربوطه تعویض و تعمیر انواع لوازم و ابزار مبل و صندلی تعمیرات صندلی اداری تعمیر صندلی اداری اجرای کلیه تغییرات مربوط به صندلی و مبلمان اداری

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02166741623
کرایه اتومبیل در کیش ، اجاره خودرو در کیش
اجاره اتومبیل بدون راننده در کیش شرکت پارس دیهیم کیش با مجوز رسمی از سازمان منطقه آزاد کیش (ثبت 6229) کرایه اتومبیل بدون راننده شما میتوانید قبل از سفر به کیش اتومبیل رزرو و در فرودگاه یا محل اقامت خود تحویل بگیرید تماس جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خودرو 09347683435 09337683435 و یا مراجعه به سایت ما http://parsdeyhimrentcar.com از 5 تا 20 % تخفیف برخورداد شوید راحتی خیال شما با تحویل سویچ خودرو در فرودگاه یا محل اقامت *** اجاره خودرو بدون راننده کیش *** *** کرایه خودرو بدون راننده در کیش *** شورلت کروت کاد . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

دزدگیر مانتو ، قیمت دزدگیر فروشگاهی
با عنایت به لزوم استفاده از گیت فروشگاهی EAS در فروشگاه ها به منظور جلوگیری از سرقت کالاها و همچنین دشوار بودن کنترل خرید مشتریان , نصب دزدگیر فروشگاهی از جمله دزدگیر پوشاک (دزدگیر لباس) ضروری می باشد. لذا شرکت مهندسی – بازرگانی ستاره گستر آذرخش به عنوان بزرگترین وارد کننده در سال ۱۳۸۲ متشکل از تیم دوره دیده تاسیس شد و با توجه به رزومه درخشان خود . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02122882186
ابزار صنعتی رونیکس ، جیت و انسی
. . . جیت- ابزار صنعتی انسی- ابزاری ارزشمند رونیکس آخرین ابزاری که می خرید. رونیکس پلاس به عنوان اولین شرکت دارنده ISO9001-2008 با خط و مشی : -خدمت رسانی سریع وعکس العمل منطقی و مناسب به درخواست مشتری (نظیر برقراری پیک رایگان و امکان سرویس در محل و....) - پذیرش رفتار معترضانه مشتری (با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده در بخش صدای مشتری) - اجابت انتظارات معقول و منطقی مشتریان جهت بهبود خدمات (نظیر ارتقاء مدت گارنتی ابزار آلات برقی رونیکس از 8 ماه به 12ماه و ابزارآلات جیت از6 به 15ماه) - آموزش مشتریان در جهت یادگیری به جهت انتخاب مناسب ابزار کار -تشکیل کمیته های ف . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02166347946
درب اتوماتیک در کیش
شرکت شادیاخ کیش با انجام مطالعات و بررسی های مختلف و بهره گیری از اطلاعات و تجربیات فناوری موجود در صنعت درب اتوماتیک نسبت به انتخاب و ارائه محصولات خود از کمپانی های kaba و label . ساخت کشور سوئیس وایتالیا اقدام نموده است که در نوع خود جزء بهترین و باکیفیت ترین درب های اتوماتیک در جهان می باشند و شرکت شادیاخ به عنوان نماینده جهت وارد . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

07644451868
ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، تولید انواع ساندویچ پنل
. . . مت 4 الی 10 سانتیمتر می باشد که برای عایق حرارتی در پشت بام ساختمانهای مسکونی و صنعتی و کف سردخانه ها بسیار مناسب می باشد. محاسن استفاده از کبیرپانل : 1.مقاوم در برابر زلزله 2.افزایش عمر مفید ساختمان و تاسیسات 3.سرعت و دقت در ساخت 4.قابلیت بازیافت مصالح و تقلیل مصالح مصرفی 5.جلوگیری از پرت حرارت و برودت 6.دارای توجیه اقتصادی در برابر مصالح سنتی مشخصات ورقهای پوششی کبیر پانل : ورق گالوانیزه به ضخامت 5/0 میلیمتر با 75/2 گرم بر متر مربع فلز روی در دو طرف پوشیده شده اند و ضخامت متوسط پوشش گالوانیزه بر روی هر طرف در حدود 20 میکرون میباشد. این ورقها میتواند به . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02122815454
تولید کننده انواع برچسب کاغذ و فیلمی و ریبون های حرارتی
. . . ن شش خط کامل چاپ و دایکات همزمان، هشت خط برش طولی جداگانه(Slitter)، توانایی تولید بالغ 8000 متر مربع محصولات مختلف را در هر شیفت کاری دارا می باشد. در نهایت بسته بندی مکانیزه محصولات تولید شده این امکان را می دهد که انواع سفارشات در حداقل زمان ممکن آماده تحویل به مشتری گردد. به کار گیری افراد مجرب و متخصص و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن همگام با استانداردهای روز، ما را قادر می سازد که محصولات خود را با بهترین کیفیت ارایه نمایم. محصولات و خدمات: 1) انواع فیلم و کاغذ چسبدار به صورت رول (کاغذ مات، ارت، حرارتی، صدفی، پلی اتیل، متالایز و ...) 2) انواع ب . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02144691053
مدیریت سیستم VOIP ، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ،شرکت ایده پرداز طلوع
. . . ان طلوع منتقل شده و همزمان با نمایش مشتری بر روی صفحه CRM کلید اطلاعات آن مشتری نیز در دسترس قرار می گیرد و می توان کلیه اطلاعات مربوط به آن مشتری را با یک کلیک مشاهده کرد. این سیستم به خوبی می تواند در جهت افزایش رضایت مشتریان و رسیدن به مشتریان وفادار، موثر باشد. 2- امکان شماره گیری (Dialing) با این امکان با کلیک بر روی شماره تلفن های مشتریان که در سیستم ثبت شده اند از طریق سرور VOIP شماره گرفته شده و کاربر می تواند با مشتری صحبت نماید. 3- امکان ارسال فکس: با این امکان ارسال فکس به شکل یک به یک مشتری و یا گروهی از مشتریان موجود در نرم افزار مدیریت ارتباط با مش . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

77512236
امکان نظرسنجی و رضایت سنجی طلوع
. . . افزار CRM نرم افزاری جهت سنجش میزان رضایت مشتریان • امکان ایجاد انواع فرمهای نظرسنجی و نظرخواهی (فرم پویا و دارای چندین انتخاب در گزینه ها و یا فرم با گزینه های از پیش تعیین شده) • امکان ایجاد سوالات تستی و تشریحی • امکان ایجاد گزینه های تستی و پاسخهای تشریحی • امکان گزارش گیری از میزان رضایت و نظرات یک مشتری خاص و یا گروهی از مشتریان نرم افزار CRM طلوع علاوه بر قابلیتهای فوق ویژگیهای بی نظیر دیگری نیز دارد... برخی از امکانات این نرم افزار: 1. ورود مشخصات و اطلاعات مشتریان حقیقی و حقوقی و پرسنل مرتبط 2. ثبت نحوه آشنایی و روانشناسی مشتری و تعیین کار . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

77512236
طراح و مجری دکوراسیون داخلی و تزئینات و پنل های دکوراتیو فايبرگلاس
. . . دکوراسیون داخلی • زیبا سازی شهری • پوشش دیواره و ستون پل ها • پوشش دیواره زیر گذر ها • کانکس مراحل نصب اجرای کامل ورق های کامپوزیت به شرح زیر می باشد: 1 . نصب در این مرحله پانل ها را به اندازه مورد نظر برش داده و در کنار یکدیگر با پیچ و رول پلاک بر روی سطح نصب می شود. 2 . درزگیری و شبیه سازی در این مرحله کلیه درزها و محل اتصال پانل ها با ماده ای به نام ماستیک گرفته شده وکاملاً شبیه سازی می شوند. 3 . رنگ آمیزی در این مرحله پانل ها با توجه به سلیقه مشتری با رنگ اکرولیک یا فوری برای دکوراسیون داخلی و رنگ پلی اورتان برای نمای خارجی رنگ آمیزی و سپس پتینه . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02166571246
خشک کن های بزرگ صنعتی ، خشك كن ميوه ، خشك كن سبزي و ماشین آلات فرآوری
. . . شك كن گياهان دارويی در ظرفیتهای 500 الی 20000 کیلو گرم ورودی در شبانه روز • خشك كن غلات نظیر : ذرت ، برنج و . • خشك كن سير وپياز • خط كامل توليد خلال ، پرك ، گرانول و پودر سیر و پیاز . • خشك كن كشمش بصورت پيوسته نواري با ظرفيت هاي از 1 الي 2 تن در ساعت ، • خط كامل فرآوری ( شستشو ، دم گیری ، بوجاری و ...) کشمش • خشك كن براي سريال هاي صبحانه و انواع اسنك به شكل پيوسته نواري و تمام اتوماتيك با ظرفيتهای مختلف خشك كن گوجه فرنگي ( بصورت اسلايس و نيمه ) به شكل پيوسته نواري تمام اتوماتيك • خشك كن سيب زميني براي توليد چيپس و خلال سرخ شده ، گرانول و پودر سيب زميني • . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

05115421060
خرید و فروش حیوانات خانگی،سگ ، گربه ، ایگوانا ، همستر
کلینیک دامپزشکی قیطریه انجام خدمات خرید و فروش شامل : 1. انواع نژادهای سگ 2. گربه پرشین 3. ایگوانا 4. خوکچه هندی 5. همستر 6. سنجاب انجام خدمات دامپزشکی : 1. معاینه عمومی و تخصصی حیوانات خانگی 2. صدور شناسنامه بهداشتی حیوانات خانگی 3. کاشت میکروچیپ 4. جرم گیری دندان ها با دستگاه اولتراسونیک 5. ارایه مشاوره رایگان قبل ازتهیه ونگهداری انواع حیوانات خانگی 6. انجام واکسیناسیون و معاینات دوره ای 7. آرایش و اصلاح 8. ویزیت در محل 9. پت شاپ کامل و به روز دارای قسمتهای تخصصی جهت تمامی گونه ها پانسیون و جفت یابی در محیطی کاملا بهداشتی ف . . .

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

02122636625
نرم افزار CRM طلوع، ویژه دفاتر بیمه
. . . هي از مشتريان و چاپ آدرس ·        گزارش مشتریان، گزارش بازارهاي هدف، گزارش بازارياب‌ها، گزارش چک‌ها، گزارش فاکتورها، گزارش قراردادها، گزارش پيگيري‌ها، گزارش ارتباط با مشتریان، گزارشات آماری ·        قابلیت استفاده تحت شبکه     برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: www.toluesoft.com/bimeh تلفن: 77512236 و 77513268

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

77512236
فروش تور پلانکتون گیری
شرکت کارن اطلس پژوه با سالها تجربه اخیرا اقدام به ارائه و فروش تور پلانکتون گیری با مشخصات زیر نموده است: - تور پلانکتون گیری دارای مش 10 -تور پلانکتون گیری با قطر منافذ 153 میکرون -تور پلانکتون گیری از جنس نایلون شفاف -تور پلانکتون گیری دارای لوله مخروطی در انتهای تور جهت مشاهده پلانکتون ها -جنس دهانه تور پلانکتون گیری دارای رینگ فولادی سخت می باشد تور پلانکتون گیری فوق ساخت کمپانی LAMOTTE آمریکا می باشد

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

سهروردی شمالی-روبروی پمپ بنزین -88421775
BTM 382357
Clamp-On Ground Resistance Tester کلمپ آمپرمتر و ارت سنج کلمپی382357 قابلیت اندازه گیری میزان مقاومت زمین بدون جک های کمکی قابلیت اندازه گیری T RMS دارای کلمپ با فک 23mm قابلیت اندازه گیری مقاومت زمین از0.025تا 1500 اهم اندازه گیری جریان AC/TRMS از 0.3 تا 30A اندازه گیری دما از -20 تا 50 درجه سانتی گراد

سه شنبه، ۳ تير ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
همکاری و مشاراکت در باز پس گیری ملک از دست رفته
-مشاراکت - همکاری - باز پس گیری-تصمیم گیری

پنجشنبه، ۲۶ تير ۱۳۹۳

مواد قالبگیری دندانپزشکی
کاربرد: قالب گیری ایمپلنت قالب گیری یک مرحله ای قالب گیری Double Arch مزایا: ویسکوزیتی بالا باعث میشود ماده موقع قالب گیری خارج نشود و امکان قالب گیری Double Arch Technique نیز وجود داشته باشد. آبدوستی عالی باعث تهیه بهترین قالب بدون حباب در محیط دهان می شود. ماده عالی برای قالبگیری داخل دهان با قابلیت ثبت جزئیات دندانهای ساپورتینگ.

سه شنبه، ۲۷ تير ۱۳۹۱

42893000
متر دیجیتال PE-LCR520B
Multi-function LCR LCR متر دیجیتال PE-LCR520B  دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر به همراه کابل USBو سی دی نرم افزار  اندازه گیری پارامترهای Ls、Lp、Cs、Cp、DCR、ESR、D、Q and θ  اندازه گیری خازن : 2000pF ~ 2mF  اندازه گیری سلف : 200uH ~ 2000H  اندازه گیری مقاومت : 20W ~ 200MW  اندازه گیری فرکانس تا 100KH  قابلیت نمایش اطلاعات به صورت نوار آنالوگ  اندازه گیری اتوماتیک هوشمند LCR  دارای کلید نگهدارنده مقدار(HOLD)  دارای روشنایی نمایشگر برای کار در تاریکی

دوشنبه، ۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان تجهیزات اندازه گیری بهروز 05118487780-5
مولتی متر و ردیاب برق غیر تماسیMA250 BTM
Clamp Meter + NCV مولتی متر و ردیاب برق غیر تماسی MA250 دارای قابلیت ردیابی برق غیر تماسی با نشانگر LED اندازه گیری جریان AC تا200 آمپر و دقت 0.01 اندازه گیری ولتاژ AC/DC تا 600 ولت اندازه گیری مقاومت تا 40مگا اهم اندازه گیری خازن تا 100 میکرو فاراد اندازه گیری حرارت از 20- تا 760 درجه سانتی گراد

شنبه، ۱۴ تير ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان تجهیزات اندازه گیری بهروز 05118487780-5
 مترهای لیزری لایکا مدل های D2-D5 
(با ما تماس بگیرید ) متر لیزری D2 بابرد اندازه گیری طول 60m،دقت اندازه گیری 1.5mm، اندازه گیری پیوسته ، قابلیت محاسبه مساحت ، محاسبه حجم ، محاسبه فیثاغورث . متر لیزری D5 با برد اندازه گیری 200m ، دقت اندازه گیری 1mm، اندازه گیری پیوسته ، قابلیت محاسبه مساحت ، محاسبه حجم ، محاسبه فیثاغورث ، شیب سنج ، محاسبه فاصله غیر قابل دسترس ، محاسبه ارتفاع با سنسور شیب سنج و دارای دوربین دیجیتال . www.mapnet-co.com

يكشنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۸۹

خیابان شریعتی 02188451971
مولتی متر تابلویی مک استار (Mecstar Board Multi-Me
شرکت توان صنعت، نماینده انحصاری شرکت Mecstar به منظور تامین نیازهای مشتریان خود اقدام به عرضه مولتی مترهای تابلویی Mecstar نموده است. دستگاه اندازه گیری چند منظوره (Multi-Meter) برای کنترل و مانیتورینگ پارامترهای زیر به کار گرفته می شود: - اندازه گیری و نمایش ولتاژ فاز به فاز - اندازه گیری و نمایش ولتاژ فاز به نول - اندازه گیری و نمایش جریان سه فاز - اندازه گیری و نمایش توان اکتیو - اندازه گیری و نمایش توان راکتیو - اندازه گیری و . . .

دوشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۸۹

88517368-9 88535206-7 885
مولتي متر UT39C باضمانت BTM
Multimeter مولتي متر UT39C  اندازه گیری ولتاژ DC تا1000 ولت  اندازه گیری ولتاژ AC تا750 ولت  اندازه گیری جریان DCوAC تا20 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا20MΩ  اندازه گیری ظرفیت خازنی20uF  اندازه گیری دما -40 تا 1000 درجه سانتی گراد  اندازه گیری فرکانس 2KHz~20KHz  دارای کلید نگهدارنده مقدار(HOLD)  داراي سوكت مخصوص ترانزيس . . .

دوشنبه، ۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
مولتی مترUT39E باضمانت BTM
Standard Digital Multimeters UT39E  اندازه گیری ولتاژ DC تا1000 ولت  اندازه گیری ولتاژ AC تا750 ولت  اندازه گیری جریان DCوAC تا20 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا20MΩ  اندازه گیری ظرفیت خازنی20uF  اندازه گیری فرکانس 2KHz~20KHz  دارای کلید نگهدارنده مقدار(HOLD)  داراي سوكت مخصوص ترانزيستور و خازن  داري جلد چرمي و پراپ دما شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز درایران EXTECHمحصولات نماینده WWW.BEHROOZ-TOOLS.COM BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

يكشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
لوازم رنگ چوبی و لکه گیری
لوازم رنگ چوبی و لکه گیری رنگ کاری انوع لوازم چوبی و لکه گیری سالنهای همایش انجام می پذیرد.

يكشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۰

بزرگترین بانک قیمت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق
بزرگترین بانک قیمت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق لیست قیمت تمامی محصولات و تجهیزات اندازه گیری وابزاردقیق و نیز کلیه محصولات آزمایشگاهی و آموزشی در فروشگاه بزرگ BTMCO24 www.BTMCO24.com ******************** اصلی ترین منبع قیمت کلیه تجهیزات اندازه گیری و آزمایشگاهی و آموزش ارائه آخرین قیمت های کلیه تجهیزات اندازه گیری و آموزشی و آزمایشگاهی در BTMCO24 www.BTMCO24.com

چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۳

مشهد-خیابان سنایی-مسدان صاجب الزمان (عج) 0511-8487780-7
مولتی متر دیجیتالی ازمایشگاهی رومیزی PE-BM-82
Digital bench multimeter مولتی متر دیجیتالی ازمایشگاهی رومیزی PE-BM-82  دقت اندازه گیری 0.01  دقت بازخوانی هر 45بار در ثانیه  قابلیت ذخیره و نمایش ماکسیمم , مینیمم و مقدار متوسط  قابلیت کالیبراسیون بدون باز کردن قاب  قابلیت اندازه گیری ولتاژ, جریان, فرکانس و غیره  اندازه گیری فرکانس بیش از 1 مگاهرتز  اندازه گیری ولتاژ DCوAC تا 1000 ولت و قابلیت نمایش ولتاژ موثر ((true rms  اندازه گیری جریان DCوAC تا10 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا MΩ100

پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان تجهیزات اندازه گیری بهروز 05118487780-5
فشارسنج بازویی گلامور Glamor TMB-1112
مشخصات فنی: اندازه گیری دقیق فشار خون نمایش ضربان قلب نشانگر وضعیت فشار خون نمایشگر میزان شارژ باطری خاموشی خودکار در صورت استفاده نکردن از دستگاه دارای تکنولوژی اندازه گیری نسل سوم محدوده ضربان نبض : 40 تا 199 ضربه در دقیقه محدوده اندازه گیری فشار خون : 30 تا 250 میلیمتر جیوه محدوده فشار : 0-300 میلیمتر جیوه میزان دقت اندازه گیری فشار : 3 میلیمتر جیوه یا 2% میزان دقت اندازه گیری ضربان : 4% نیروی مورد نیاز : 4 عدد باطری قلمی و همراه با آداپتور حافظه : 400 نوبت اندازه گیری

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲

تهران 021-88729150
مولتي متر كلمپي UT203 باضمانت BTM
Clamp Multimeter مولتي متر كلمپي UT203  دارای رنج اتوماتیک  اندازه گیری ولتاژ DCوAC تا600ولت  اندازه گیری جریان DCوAC 400 آمپر  اندازه گیری فرکانس 10Hz~1MHz  اندازه گیری جریان DCوAC تا10 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا40MΩ  اندازه گیری فرکانس 10Hz~1MHz  دارای کلید نگهدارنده مقدار(HOLD شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز درایران EXTECHمحصولات نماینده WWW.BEHROOZ-TOOLS.COM BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

يكشنبه، ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
تعمیر هارد و رفع بدسکتوری
تعمیرات هارد در بدسکتورگیری هاردیسک های مختلف بدسکتور گیری هارد اکسترنال - بدسکتور گیری هارد لپ تاپ - بدسکتور گیری هارددیسک کامپیوتر - بدسکتور گیری هارد در صورت تکان شدید یا وارد شدن ضربه بدسکتور گیری هارد در صورت شوک های الکتریکی تعمیر و رفع بدسکتور ی هارد در مرکز تعمیرات هارد لاژورد رفع بد سکتور ی هارددیسک western - رفع بدسکتور ی هارد Hitachi - رفع بدسکتور ی هارد Samsung و …. گروه فنی و مهندسی لاژورد شماره های تماس : 02166956051- 2 و 09360528053 www.lajvard.com

دوشنبه، ۶ مرداد ۱۳۹۳

خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - خیابان وحید نظری پلاک 61 - واحد A11 66956051
فشارسنج مچی گلامور Glamor TMB-1014
معرفی محصول: دارای تکنولوژی اندازه گیری نسل سوم حافظه: 60 نوبت اندازه گیری مشخصات فنی: دارای تکنولوژی اندازه گیری نسل سوم میزان اندازه گیری فشار: 0 تا 300 میلیمتر جیوه ضربان قب: 40 تا 200 ضربه در دقیقه دقت در فشار: مثبت و منفی 3 میلیمتر جیوه دقت در ضربان قلب: مثبت و منفی 5% منبع نیرو: 2 عدد باطری قلمی حافظه: 60 نوبت اندازه گیری

دوشنبه، ۳۰ دي ۱۳۹۲

تهران 021-88729150
دستگاه اندازه گیری تصویری, مولتی سنسور – شرکت مبنا سنج تابان
دستگاه اندازه گیری تصویری و مولتی سنسور شرکت مبنا سنج تابان به‌عنوان نماینده رسمی چندین شرکت خارجی (3Dfamily,Easson) در زمینه دستگاه‌های اندازه‌گیری دقیق ابعادی و سختی‌سنجی محصولات ذیل را ارایه می‌نماید. نماینده رسمی و انحصاری شرکت Easson و 3Dfamily در زمینه فروش: - دستگاه اندازه‌گیری مولتی‌سنسور با قابلیت اندازه‌گیری تصویری و تماسی، Multi Sensor، دارای پراب تماسی ساخت Renishaw انگلستان، اندازه‌گیری دوبعدی و سه‌بعدی - دستگاه اندازه‌گیری تصویری، ویدیویی، اپتیکی، غیرتماسی، VMM، VMS، Video Measuring Machine تلفن: 22870733 – 22870734 – 09122306522 Website: www.taban-eng.com

سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۲

ضلع شمال غربي پل سيدخندان – ک پيشداد – بن بست جواهري – پلاک 7 – زنگ 1 – طبقه اول 22870733
ارتفاع سنج درخت
4 کاره با قابلیت اندازه گیری افقی و مایل ، شیب زاویه ، اختلاف در ارتفاع قابلیت اندازه گیری تا 1000 متر در100% نور خورشید و در محوطه باز دارای سیستم اندازه گیری 4 کاره در 4 mode مختلف قابل انتخاب قابلیت انتدازه گیری ، فاصله افقی و مایل ، شیب زاویه ف ارتفاع تارگت قابلیت اندازه گیری horizontal Distance دارای سنسور Tilt . . .

سه شنبه، ۳۱ تير ۱۳۹۳

تهران - خیابان جلال ال احمد جنب پل آزمایش پ53 واحد 41 شرکت صارم 88485119
متر لیزری BOSCH
متر لیزری BOSCH مدل DLE150 مشخصات فنی : برد اندازه گیری :150m دقت اندازه گیری :2mm قابلیت اندازه گیری پیوسته ، محاسبه مساحت ، محاسبه حجم ،محاسبه فیثاغورث ودارای چشم اپتیکی فقط و فقط 260000تومان www.mapnet-co.com

يكشنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۸۹

AVENUE SHARIATI 02188451971
دستگاه های CMM و اتوماسیون صنعتی
نماینده و شریک تجاری شرکت Trimek اسپانیا در ایران 1 - ارائه سیستم های اندازه گیری دقیق ULM و VLM 2 - ساخت دستگاه های اندازه گیری خاص مانند دستگاه اندازه گیری میل بادامک 3 - ارائه سنگ های گرانیتی تعامد - توازی و میز گرانیت ( صفحه صافی ) 4 - فروش تجهیزات مصرفی دستگاه های CMM شامل Probe و Styli و ... 5 - کالیبراسیون و دقت سنجی با استفاده از دستگاه کالیبراتور لیزری Renishaw 6 - ساخت دستگاه های اندازه گیری OnLine خطوط تولید

يكشنبه، ۲۰ بهمن ۱۳۸۷

44050940 - 09123207518
مولتي متر Ut 136B باضمانت BTM
Multimeter مولتي متر Ut 136B  اندازه گیری ولتاژ DCوAC تا 500 ولت  اندازه گیری جریان DCوAC تا10 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا40MΩ  اندازه گیری فرکانس 2Hz~10MHz اندازه گیری خازن تا 100uF شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزات EXTECH محصولات درایران اندازهگیر ی وابزاردقیق بهروزنماینده WWW.BEHROOZ-TOOLS.COM BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

پنجشنبه، ۲۸ فروردين ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
EX730 BTM
مولتی متر کلمپی با حرارت سنج EX730 قابلیت TRMS برای ولتاژ AC/DC اندازه گیری جریان AC تا800 آمپر و دقت 0.01 اندازه گیری ولتاژ AC تا 600 ولت اندازه گیری مقاومت تا 40مگا اهم اندازه گیری خازن تا 40 میلی فاراد اندازه گیری حرارت با ترموکوبل تیپ K -20 to 760 شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزاتاندازهگیریوابزاردقیق بهروزنمایندهانحصاریمحصولات EXTECHدرایران BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

پنجشنبه، ۲۸ فروردين ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
مولتي متر Ut 136D باضمانت BTM
Multimeter مولتي متر Ut 136D  اندازه گیری ولتاژ DCوAC تا 500 ولت  اندازه گیری جریان DCوAC تا10 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا40MΩ  اندازه گیری دما-40 تا 1000 درجه سانتی گراد  اندازه گیری فرکانس 2Hz~10MHz شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزات EXTECH محصولات درایران اندازهگیر ی وابزاردقیق بهروزنماینده WWW.BEHROOZ-TOOLS.COM BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

شنبه، ۱۴ تير ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
BTM MA1500
AC/DC True RMS ClampMeter + NCV مولتی کلمپ و ردیاب برق غیر تماسی MA1500 قابلیت TRMS برای AC/DC اندازه گیری جریان DCوAC 1500آمپرو دقت 0.01 اندازه گیری ولتاژAC تا750 ولت اندازه گیری ولتاژDC تا1000 ولت اندازه گیری مقاومت تا40MΩ اندازه گیری درجه حرارت از 100 – تا 1000 درجه سانتی گراد شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزاتاندازهگیریوابزاردقیق بهروزنمایندهانحصاریمحصولات EXTECHدرایران BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

يكشنبه، ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
مولتي متر Ut 136c باضمانت نامه BTM
Multimeter مولتي متر Ut 136c  اندازه گیری ولتاژ DCوAC تا 500 ولت  اندازه گیری جریان DCوAC تا10 آمپر  اندازه گیری مقاومت تا40MΩ  اندازه گیری دما-40 تا 1000 درجه سانتی گراد  اندازه گیری فرکانس 2Hz~10MHz شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزات EXTECH محصولات درایران اندازهگیر ی وابزاردقیق بهروزنماینده WWW.BEHROOZ-TOOLS.COM BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
AC Analog ClampMeterAM300 BTM
AC Analog ClampMeter مولتی کلمپ انالوگ AM300  اندازه گیری جریان AC تا300 آمپر  اندازه گیری ولتاژ AC تا600 ولت  اندازه گیری ولتاژ DC تا75 ولت  اندازه گیری مقاومت تا20کیلو اهم شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزاتاندازهگیریوابزاردقیق بهروزنمایندهانحصاریمحصولات EXTECHدرایران BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

سه شنبه، ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
BTM MA410
Clamp Meter + NCV مولتی کلمپ و ردیاب برق غیر تماسی MA410 دارای قابلیت ردیابی برق غیر تماسی با نشانگر LED قابلیت نمایش مقدار حداقل و حداکثر مقدرا اندازه گیری شده اندازه گیری جریان AC تا400 آمپر و دقت 0.01 اندازه گیری ولتاژ AC/DC تا 600 ولت اندازه گیری مقاومت تا 40مگا اهم اندازه گیری خازن تا 100 میکرو فاراد اندازه گیری حرارت از 20- تا 760 درجه سانتی گراد شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزاتاندازهگیریوابزاردقیق بهروزنماین . . .

يكشنبه، ۲۹ تير ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
BTM EX720
AC Clamp Meter with مولتی متر کلمپی با حرارت سنج EX720 قابلیت TRMS برای ولتاژ AC/ اندازه گیری جریان AC تا800 آمپر و دقت 0.01 اندازه گیری ولتاژ AC تا 600 ولت اندازه گیری مقاومت تا 40مگا اهم اندازه گیری خازن تا 40 میلی فاراد اندازه گیری حرارت با ترموکوبل تیپ K -20 to 760 شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزاتاندازهگیریوابزاردقیق بهروزنمایندهانحصاریمحصولات EXTECHدرایران BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

پنجشنبه، ۲۸ فروردين ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
EX710 BTM
Clamp Meter مولتی متر کلمپی EX710 اندازه گیری جریان AC تا800 آمپر و دقت 0.01 اندازه گیری ولتاژ AC تا 600 ولت اندازه گیری مقاومت تا 40مگا اهم اندازه گیری خازن تا 40 میلی فاراد شرکت تجهيزات اندازه گيري وابزار دقيق بهروز تجهیزاتاندازهگیریوابزاردقیق بهروزنمایندهانحصاریمحصولات EXTECHدرایران BEHROOZ TOOLS MODULE BTM B.T.M برق صنعتی اتوماسیون صنعت ابزاردقیق الکترونیک الکتریک POWERSMTY AUTOMATION INDUSTRY INS TRUMENT AUTOMATION ELECTRONICS ELECTRIC

يكشنبه، ۲۹ تير ۱۳۹۳

خیابان سنایی میدان صاحب الزمان 05118487780-5
آگهی های ویژه :
روغن و کرم شترمرغ تل می

سیستم ارسال Email طلوع

درب اتوماتیک در کیش

ابزار صنعتی رونیکس ، جیت و انسی

ارغوان کبیر بزرگترین تولیدکننده سقف های مرکب عرشه فولادی

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

عطر اتحاد ، نمایندگی شارابوت ، کاربونل ، مان ، هلنسا

تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری

پارس رول پایار ، سازنده انواع درب و پنجره UPVC ، توری های رولینگ پشه و پلیسه

تولید کننده انواع برچسب کاغذ و فیلمی و ریبون های حرارتی

مدیریت سیستم VOIP ، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ،شرکت ایده پرداز طلوع

خرید و فروش حیوانات خانگی،سگ ، گربه ، ایگوانا ، همستر

لیست دستگاههای وارداتی و ساخت داخل با قیمت

متر لیزری STABILA

تجهیزات اداری و کمک آموزشی

تنها سازنده ديگهاي گلاب گيري سنتي و صنعتي

سیستم مدیریت بازاریاب ها

مدیریت ارتباطات درون سازمانی

سیستم ارسال نامه طلوع

ثبت اطلاعات و دسته بندی مشتریان

ماشین سازی پروفیل پیشتاز (میرهاشمی) ، سازنده دستگاههای صنعتی و لوله و پروفیل

آموزش تعمیرات MP3 Player

آموزش الکترونیک بوردهای پزشکی

آموزش تعمیر بوردهای مخابراتی

آموزش دستگاه PC3000

آموزش تخصصی تعمیرات الکترونیک و بوردهای صنعتی

برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Yahoo" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Google اینجا کلیک کنید
برای مشاهده نتیجه جستجو در سایر قسمتها بر روی "نتیجه جستجو در تبلیغات"، "نتیجه جستجو در اخبار"، "نتیجه جستجو در خواندنیها" یا "نتیجه جستجو در Google" کلیک کنید. صفحه مجددا load نمیشود.

برای ورود مستقیم به نتایج Yahoo اینجا کلیک کنید

Home  |  Advertise with Us  |  About Us  |   Rss

تبلیغ رایگان و ویژه - تبلیغات رایگان -درج آگهی رایگان ، ویژه و ستاره‌دار - آگهي رايگان - تبليغات رايگان اينترنتيتمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است
هفت گردون مسئولیتی در قبال مطالب عنوان شده در آگهی ها ندارد